WYNIKI ZAWODÓW PŁYWACKICH

WYNIKI ZAWODÓW PŁYWACKICH

znajdują się poniżej:

25 m z przyborem kobiet
Miejsce Imię i nazwisko rok urodzenia Wynik
1 Słabek Olimpia 2009 00:42.31
2 Knizicka Martyna 2009 00:43.99
3 Wenta Milena 2011 00:44.99
4 Jóskowska Oliwia 2009 00:47.75
5 Bladowska Zosia 2010 00:48.20
6 Droździk Kasia 2009 00:52.59
7 Brodziak Natalia 2009 00:52.73
8 Wejer Amelia 2009 00:53.53
9 Miszewska Nadia 2010 00:55.41
10 Krauza Wiktoria 2010 00:59.52
11 Baranowska Laura 2010 01:00.70
12 Bugowska Lena 2006 01:03.51
13 Szostek Kalina 2010 01:03.78
14 Jancen Anna 2010 01:14.35
15 Prochowska Maja 2010 01:16.18
16 Głodowska Antosia 2011 02:32.26

 

25 m z przyborem mężczyzn
Miejsce Imię i nazwisko rok urodzenia Wynik
1 Korcz Piotr 2009 00:47.77
2 Rowiński Jakub 2009 00:52.48
3 Mazurowski Piotr 2010 00:53.16
4 Jóskowski Jaś 2010 00:54.07
5 Bednarczuk Wiktor 2010 00:54.14
6 Roszkowski Paweł 2010 00:57.70
7 Rebicki Franciszek 2009 00:58.33
8 Malek Dawid 2009 00:58.98
9 Ziółkowski Marcel 2009 00:59.86
10 Marszałkowski Nikodem 2010 01:01.33
11 Grot Kacper 2009 01:02.05
12 Kalkowski Kuba 2010 01:10.98
13 Gawryluk Kuba 2012 01:11.57
14 Ostoja-Lniski Staś 2010 01:12.55
15 Mazur Kajetan 2011 01:13.08
16 Grot Filip 2011 01:18.96
17 Kłopotek-Główczeski Ignacy 2010 01:22.57
18 Danelczyk Paweł 2010 01:39.88
19 Rowiński Mikołaj 2011 02:09.78
20 Warmowski Mateusz 2010 02:28.20

 

25 m stylem grzbietowym kobiet
Miejsce Imię i nazwisko rok urodzenia Wynik
1 Gajewska Maja 2007 00:21.96
2 Gwazdacz Karolina 2008 00:25.20
3 Hirsz Magdalena 2007 00:25.59
4 Kryszewska Ola 2007 00:27.82
5 Jamroży Hanna 2007 00:27.88
6 Bojanowska Adela 2008 00:29.36
7 Tracz Michalina 2007 00:29.94
8 Cirocka Pola 2007 00:33.84
9 Adamczyk Aleksandra 2008 00:35.75
10 Wenta Maja 2008 00:36.35
11 Andraka Julia 2008 00:37.88
12 Drążkowska Anna 2008 00:44.86
13 Sotnik Ola 2008 00:45.89
14 Dyr Paula 2008 00:51.22

 

25 m stylem grzbietowym mężczyzn
Miejsce Imię i nazwisko rok urodzenia Wynik
1 Mazur Adaś 2007 00:22.62
2 Gros Patryk 2008 00:26.86
3 Łukowicz Nikodem 2008 00:28.97
4 Jóskowski Kuba 2008 00:29.07
5 Gdaniec Adam 2008 00:29.10
6 Wąsikowski Kacper 2007 00:32.59
7 Słabek Bartosz 2007 00:32.75
8 Czechowski Jan 2008 00:33.07
9 Ostoja-Lniski Szymon 2007 00:35.18
10 Michaluk Jacek 2007 00:36.01
11 Zieliński Szymon 2008 00:36.30
12 Kuczkowski Łukasz 2008 00:37.24
13 Canowiecki Wojtek 2007 00:40.16
14 Sokołowski Krzysztof 2007 00:42.73
15 Czerski Filip 2007 00:47.59
16 Danelczyk Dawid 2008 00:51.48
17 Bugiel Jacek 2008 00:51.55
18 Pietrucha Jędrzej 2007 00:53.95
19 Wąsikowski Jakub 2007 00:59.81

 

50 m stylem grzbietowym kobiet (2000-2006)
Miejsce Imię i nazwisko rok urodzenia uwagi Wynik
Kategoria 2005-2006
1 Bojanowska Weronika 2005 00:54.04
2 Pietrucha Zofia 2005 00:54.88
3 Świerczek Natalia 2006 00:56.93
4 Szczepanek Martyna 2006 00:57.32
5 Korcz Hanna 2006 01:06.37
6 Kryszewska Martyna 2005 01:06.62
7 Mroszczyk Wiktoria 2005 01:10.44
8 Królikowska Magdalena 2006 01:16.43
9 Rowińska Natalia 2006 01:27.92
Kategoria 2003-2004
1 Mazurowska Zuzanna 2003 00:51.61
2 Hirsz Marta 2003 00:53.93
3 Orzechowska Marta 2003 00:56.73
Kategoria 2000-2002
1 Górlikowska Natalia 2000 01:20.82

 

50 m stylem grzbietowym mężczyzn
Miejsce Imię i nazwisko rok urodzenia uwagi Wynik
Kategoria 2005-2006
1 Wiśniewski Maksymilian 2005 01:00.41
2 Mastejowski Jakub 2005 01:03.92
3 Bednarczuk Igor 2006 01:08.23
4 Wejer Antek 2006 01:08.27
5 Goll Jakub 2005 01:20.00
6 Bugiel Michał 2006 01:26.88
7 Trznadel Kacper 2005 01:38.56
Kategoria 2003-2004
1 Baranowski Piotr 2004 00:55.73
2 Orczykowski Mateusz 2004 01:01.77
3 Górlikowski Szymon 2004 02:09.20

 

25 m stylem dowolnym kobiet
Miejsce Imię i nazwisko rok urodzenia Wynik
1 Gajewska Maja 2007 00:21.52
2 Jamroży Hanna 2007 00:27.64
3 Gwazdacz Karolina 2008 00:29.12
4 Kryszewska Ola 2007 00:31.86
5 Hirsz Magdalena 2007 00:33.12
6 Bojanowska Adela 2008 00:36.63
7 Tracz Michalina 2007 00:37.56
8 Wenta Maja 2008 00:48.72
9 Andraka Julia 2008 00:54.38

 

25 m stylem dowolnym mężczyzn
Miejsce Imię i nazwisko rok urodzenia Wynik
1 Mazur Adaś 2007 00:22.29
2 Gros Patryk 2008 00:25.24
3 Gdaniec Adam 2008 00:30.35
4 Zieliński Szymon 2008 00:36.81
5 Kuczkowski Łukasz 2008 00:39.51
6 Słabek Bartosz 2007 00:42.79

 

50 m stylem dowolnym kobiet
Miejsce Imię i nazwisko rok urodzenia Wynik
Kategoria 2003-2004
1 Gwazdacz Martyna 2004 00:40.82
2 Adamczyk Karolina 2003 00:42.32
3 Mazurowska Zuzanna 2003 00:42.78
4 Orzechowska Marta 2003 00:59.06
Kategoria 2005-2006
1 Bojanowska Wiktoria 2005 00:50.46
2 Pietrucha Zofia 2005 00:53.61
3 Bojanowska Weronika 2005 00:56.09
4 Świerczek Natalia 2006 00:58.80
5 Grzonka Oliwia 2005 01:10.45

 

50 m stylem dowolnym mężczyzn
Miejsce Imię i nazwisko rok urodzenia Wynik
Kategoria 2005-2006
1 Wiśniewski Maksymilian 2005 00:58.16
2 Wejer Antek 2006 01:12.04
3 Goll Jakub 2005 01:21.65
4 Bugiel Michał 2006 01:24.67
5 Trznadel Kacper 2005 01:54.03
6 Malek Dominik 2006 03:31.51
Kategoria 2003-2004
1 Stenka Krzysztof 2003 00:39.10
2 Baranowski Piotr 2004 00:55.75
Kategoria 1999 i starsi
1 Gros Zbyszek 00:35.71
2 Świerczek Piotr 00:37.06
3 Gawryluk Mirosław 00:41.73
4 Sotnik Maciej 00:42.65
5 Szostek Marek 00:50.64
6 Gwazdacz Szymon 01:01.63

 

50 m stylem klasycznym kobiet i mężczyzn
Miejsce Imię i nazwisko rok urodzenia Wynik
Kobiety 2005-2006
1 Bojanowska Wiktoria 2005 01:08.85
mężczyźni 2005-2006
1 Bugiel Michał 2006 02:05.32

 

100 m stylem zmiennym kobiet i mężczyzn
Miejsce Imię i nazwisko rok urodzenia Wynik
Kobiety OPEN
1 Gwazdacz Martyna 2004 01:50.44
2 Hirsz Marta 2003 01:57.78
Mężczyźni OPEN
1 Stenka Krzysztof 2003 01:53.40

 

Sztafeta familijna
Miejsce Rodzina Wynik
1 Gwazdacz 01:44.49
2 Korcz 02:12.81
3 Gawryluk 02:40.11
4 Droździk 02:40.63
5 Szostek 02:42.04
6 Bugiele 02:45.51

 

Posted in news.