Kadra

Osoby zatrudnione w naszej firmie to ludzie z doświadczeniem i pasją, trenerzy, którzy nieustannie dążą do samodoskonalenia poprzez poszerzanie swojej wiedzy z zakresu pływania oraz aktywności fizycznej. Wszystko po to, aby uprzyjemnić Państwu czas spędzony w wodzie oraz w jak najszybszy sposób poprawić Państwa umiejętności pływackie. Dzięki ich pracy Wasze dzieci z zadowoleniem będą brać udział w naszych zajęciach dobrze się bawiąc oraz ucząc podstawowych technik pływackich.

 

Sylwia Kula – Gdaniec

Sylwia Kula – Gdaniec

Jest założycielem Akademii Pływania „Marlin” –  mgr Wychowania Fizycznego, trenerem pływania II klasy, instruktorką Aqua Fitness, instruktorką aqua baby, ratowniczką WOPR, sędzia pływania II klasy. Instruktorką osób niepełnosprawnych (praca metodą hallwick), oligofrenopedagog, terapeutka Centrum diagnozy i terapii ADHD. Cecha charakterystyczna  to wieczny optymizm i  cierpliwe dążenie do zaplanowanych celów. Stale stara się pogłębiać swoją wiedzę i poszerzać horyzonty. Kluczem do sukcesu na zajęciach jest humor i nauka poprzez świetną zabawę.

 

Adam Deyk

Adam Deyk

Jest mgr Wychowania Fizycznego, trenerem pływania klasy II. Wielokrotny uczestnik  regat windsurfingowych. Jego pasją prócz pracy z dziećmi, która daje mnóstwo satysfakcji i energii do działania są sporty wodne.

 

 

 

kadra

Paweł Gdaniec

Jest mgr edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagogiem, tyflosurdopedagogiem, instruktorem pływania. Z najmłodszymi dziećmi pracuje już od 10 lat. Charakterystyczna cecha Pawła to indywidualne podejście do najmłodszych. Wierzy, że nasze zajęcia przyniosą nie tylko korzyści fizyczne, ale także społeczne, jak nowe przyjaźnie i pasje.

 

 

 

Paweł Gdaniec

Mirella Kaszuba

Jest mgr Wychowania Fizycznego, oligofrenopedagogiem, pedagogiem wczesnoszkolnym, instruktorem pływania, instruktorem fitness. Stara się zaszczepić u  swoich podopiecznych chęć pokonywania własnych słabości oraz zainteresowanie aktywnością fizyczna na cale życie. Wspaniale jest patrzeć jak dzieciaki zwyciężają w walce z nowymi wyzwaniami.

 

 

 

Ola Grzemska

Ola Grzemska

Jest instruktorem pływania, ratownikiem WOPR, technikiem masażu. Z wodą związana jest od urodzenia, od najwcześniejszych lat kiedy tylko mogła każde wakacje spędzała nad jeziorem lub morzem. Tak też trafiła do szkoły z klasą o profilu pływackim, a pływanie stało się pasją. Kolejnymi etapami było żeglarstwo, windsurfing a później otrzymanie uprawnień jako ratownik wodny. Spełnieniem marzeń Oli było zostać instruktorem nauki pływania i zaszczepić w podopiecznych miłość do tego sportu. Aktualnie kończy studia na kierunku Turystyki i Rekreacji.

 

 

Miłosz Płonowski

Miłosz Płonowski

Jest trenerem pływania II klasy , ratownikiem WOPR , trenerem odnowy biologicznej. Lata treningu zaowocowały wieloma medalami na arenie międzynarodowej oraz ogólnopolskiej. Swoimi działaniami promuje zdrowy i aktywny tryb życiaOd dzieciństwa związany ze sportem. Uwielbia pracę z dziećmi i kocha pływanie, te dwie pasje stara się połączyć podczas naszych zajęć.

 

 

 

Marcin Florek

Marcin Florek

Jest instruktorem pływania, ratownikiem WOPR, instruktorem płetwonurkowania, strażakiem OSP. Charakteryzuje się determinacją oraz ogromną cierpliwością w realizowaniu zaplanowanych celów, zawsze kierując się optymistycznym nastawieniem. Cechuje go bardzo pozytywne usposobienie, z ogromnym zaangażowaniem przekazuje swoją wiedzę podopiecznym.