Kadra

Osoby zatrudnione w naszej firmie to ludzie z doświadczeniem i pasją, trenerzy, którzy nieustannie dążą do samodoskonalenia poprzez poszerzanie swojej wiedzy z zakresu pływania oraz aktywności fizycznej. Wszystko po to, aby uprzyjemnić Państwu czas spędzony w wodzie oraz w jak najszybszy sposób poprawić Państwa umiejętności pływackie. Dzięki ich pracy Wasze dzieci z zadowoleniem będą brać udział w naszych zajęciach dobrze się bawiąc oraz ucząc podstawowych technik pływackich.

 

kadra4

Sylwia Kula – Gdaniec
Jest założycielem Akademii Pływania „Marlin” –  mgr Wychowania Fizycznego, trenerem pływania II klasy, instruktorką Aqua Fitness, instruktorką aqua baby, ratowniczką WOPR, sędzia pływania II klasy. Instruktorką osób niepełnosprawnych (praca metodą hallwick), oligofrenopedagog, terapeutka Centrum diagnozy i terapii ADHD. Cecha charakterystyczna  to wieczny optymizm i  cierpliwe dążenie do zaplanowanych celów. Stale stara się pogłębiać swoją wiedzę i poszerzać horyzonty. Kluczem do sukcesu na zajęciach jest humor i nauka poprzez świetną zabawę.

 

Adam Deyk

Jest mgr Wychowania Fizycznego, trenerem pływania klasy II. Wielokrotny uczestnik  regat windsurfingowych. Jego pasją prócz pracy z dziećmi, która daje mnóstwo satysfakcji i energii do działania są sporty wodne.

 
 
 
 

kadra

Paweł Gdaniec

Jest mgr edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagogiem, tyflosurdopedagogiem, instruktorem pływania. Z najmłodszymi dziećmi pracuje już od 10 lat. Charakterystyczna cecha Pawła to indywidualne podejście do najmłodszych. Wierzy, że nasze zajęcia przyniosą nie tylko korzyści fizyczne, ale także społeczne, jak nowe przyjaźnie i pasje.

 
 
 

Mirella Kaszuba

Jest mgr Wychowania Fizycznego, oligofrenopedagogiem, pedagogiem wczesnoszkolnym, instruktorem pływania, instruktorem fitness. Stara się zaszczepić u  swoich podopiecznych chęć pokonywania własnych słabości oraz zainteresowanie aktywnością fizyczna na cale życie. Wspaniale jest patrzeć jak dzieciaki zwyciężają w walce z nowymi wyzwaniami.

 
 
 

Kamila Michałek

Jest mgr Wychowania fizycznego ze specjalizacją sport osób niepełnosprawnych. Fizjoterapeuta, ratownik WOPR, trener pływania II klasy. Związana ze sportami wodnymi od dziecka. Uwielbia pracę z dziećmi i kocha pływanie, te dwie pasje stara się połączyć podczas naszych zajęć.

 
 
 

Anna Silska

mgr, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie – specjalizacja pływanie, trener II klasy. Nauczyciel Wychowania Fizycznego w Szkole Podstawowej nr 3 w Pruszczu Gd. Jest ratownikiem WOPR. Specjalizuje się w pracy zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi.