O nas

Informacje

Założona przez członka Kadry Narodowej w pływaniu Sylwię Kulę – Gdaniec wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób, które pragną w prosty i skuteczny sposób poprawić i udoskonalić swoje umiejętności pływackie.

Misja

Nasi trenerzy, dla których pływanie jest częścią życia, wciąż szukają nowych metod nauczania, ćwiczeń które w skuteczny i przyjemny sposób pozwolą Państwu przejść przez proces nauki i doskonalenia pływania jak najmniejszym kosztem i nakładem sił.

Jak działamy?

Prowadzimy zajęcia grupowe oraz indywidualne z zakresu nauki i doskonalenia pływania, rehabilitacji w wodzie oraz aquafitness. Nasze lekcje odbywają się na pływalni w Gdańsku-Kokoszki Pozytywna Szkoła Podstawowa, w Kartuzach na pływalni NECZK oraz hotelu Miłosz.

Nauka i doskonalenie pływania

W nauce i doskonaleniu pływania korzystamy z najnowszych metod szkoleniowych, wykorzystując najnowszą wiedzę w tej dziedzinie. Zajęcia dostosowane są do wieku, umiejętności pływackich i predyspozycji zainteresowanych. Istnieje również możliwość korzystania z zajęć indywidualnych. Nasze grupy liczą maksymalnie 8 osób.

Aquafitness/ Aquazumba

Prowadzony przez wykwalifikowaną kadrę, przy użyciu odpowiedniego sprzętu, w rytm muzyki. Wszystkich chcących poprawić swoją sylwetkę i kondycję fizyczną zapraszamy na zajęcia rekreacyjne Aqua Fitness. To świetna forma wysiłku fizycznego, który wyleczy kontuzje, wzmocni ogranizm, poprawi nastrój po męczącym dniu.