Nasi trenerzy to ludzie z pasją!
Sylwia Kula-Gdaniec

Sylwia Kula – Gdaniec

Jest założycielem Akademii Pływania "Marlin" –  mgr Wychowania Fizycznego, trenerem pływania II klasy, instruktorką Aqua Fitness, instruktorką aqua baby, ratowniczką WOPR, sędzia pływania II klasy. Instruktorką osób niepełnosprawnych (praca metodą hallwick), oligofrenopedagog, terapeutka Centrum diagnozy i terapii ADHD. Cecha charakterystyczna  to wieczny optymizm i  cierpliwe dążenie do zaplanowanych celów. Stale stara się pogłębiać swoją wiedzę i poszerzać horyzonty. Kluczem do sukcesu na zajęciach jest humor i nauka poprzez świetną zabawę.

Adam Deyk

Adam Deyk

Jest mgr Wychowania Fizycznego, trenerem pływania klasy II. Wielokrotny uczestnik  regat windsurfingowych. Jego pasją prócz pracy z dziećmi, która daje mnóstwo satysfakcji i energii do działania są sporty wodne.

Paweł Gdaniec

Paweł Gdaniec

Jest mgr edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagogiem, tyflosurdopedagogiem, instruktorem pływania. Z najmłodszymi dziećmi pracuje już od 10 lat. Charakterystyczna cecha Pawła to indywidualne podejście do najmłodszych. Wierzy, że nasze zajęcia przyniosą nie tylko korzyści fizyczne, ale także społeczne, jak nowe przyjaźnie i pasje.

Ola Grzemska

Ola Sokół

Jest instruktorem pływania, ratownikiem WOPR, technikiem masażu. Z wodą związana jest od urodzenia, od najwcześniejszych lat kiedy tylko mogła każde wakacje spędzała nad jeziorem lub morzem. Tak też trafiła do szkoły z klasą o profilu pływackim, a pływanie stało się pasją. Kolejnymi etapami było żeglarstwo, windsurfing a później otrzymanie uprawnień jako ratownik wodny. Spełnieniem marzeń Oli było zostać instruktorem nauki pływania i zaszczepić w podopiecznych miłość do tego sportu. Aktualnie kończy studia na kierunku Turystyki i Rekreacji.

Miłosz Płonowski

Miłosz Płonowski

Jest trenerem pływania II klasy , ratownikiem WOPR , trenerem odnowy biologicznej. Lata treningu zaowocowały wieloma medalami na arenie międzynarodowej oraz ogólnopolskiej. Swoimi działaniami promuje zdrowy i aktywny tryb życia. Od dzieciństwa związany ze sportem. Uwielbia pracę z dziećmi i kocha pływanie, te dwie pasje stara się połączyć podczas naszych zajęć.

Filip Dowgiało

Filip Dowgiało

Jest studentem III roku na Gdańskim AWFiS, trenerem pływania, ratownikiem MSW. Całe życie związany ze sportem, gdyż sport to jego pasja. Z dziećmi pracuje "od zawsze". Jest osobą pogodną, uśmiechniętą, której praca sprawia wiele satysfakcji.