Trenerzy Akademii Pływania Marlin


trenerzyZapewniamy profesjonalne podejście do nauki. Trenerzy zatrudnieni w Akademii Pływania Marlin to specjaliści w swoim fachu. Założycielka naszej firmy Sylwia Kula — Gdaniec kieruje się zasadą, że najlepsze wyniki w nauce osiąga się, gdy jest ona jednocześnie zabawą. Poza ambicjami, optymizmem i dobrym podejściem do dzieci może się pochwalić także:

  • wykształceniem — mgr Wychowania Fizycznego, trener pływania II klasy, sędzia pływania II klasy
  • wszechstronnością — instruktorka Aqua Baby, instruktorką Aqua Fitness, ratowniczka WOPR
  • działalnością terapeutyczną — instruktorka osób niepełnosprawnych (metoda Halliwick), oligofrenopedagog.

Instruktorzy na zajęciach nauki pływania

Zatrudnieni u nas instruktorzy prowadzą zajęcia nauki pływania w trzech różnych lokalizacjach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Lekcje odbywają się pod okiem trenerów:

  • Sylwia Kula-Gdaniec — założycielka Akademii Pływania "Marlin" – mgr Wychowania Fizycznego, trener pływania II klasy, instruktorka Aqua Fitness, instruktorka Aqua-Baby, ratowniczka WOPR
  • Ola Sokół — instruktor pływania, ratownik WOPR, technik masażu
  • Ania Kostka — trener pływania z wieloletnim doświadczeniem
  • Paweł Gdaniec — mgr Edukacji Wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog, tyflosurdopedagog, instruktor pływania
  • Marek Grzelak — trener pływania z wieloletnim doświadczeniem
  • Filip Dowgiało — trener pływania, ratownik MSW

Wszystkich członków kadry Akademii Pływania cechuje pogodne usposobienie i dobre podejście do dzieci. Dzięki temu najmłodsi bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach na basenie.


sylwia kula


Sylwia Kula – Gdaniec

 

Założycielka Akademii Pływania "Marlin" – mgr Wychowania Fizycznego, trener pływania II klasy, instruktorka Aqua Fitness, instruktorka Aqua-Baby, ratowniczka WOPR, sędzia pływania II klasy. Instruktorka osób niepełnosprawnych (praca metodą hallwick), oligofrenopedagog. Wieczna optymistka, cierpliwie dążąca do zaplanowanych przez siebie celów. Stale stara się pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności. Jak sama mówi: zajęcia w wodzie mają nie tylko uczyć, mają przede wszystkim przynosić uśmiech na twarzy. Jej kluczem do sukcesu jest humor i dobra zabawa. Uważa, że nie ma osoby, której nie można nauczyć pływać a rzeczy niemożliwe to jej specjalność.

Aleksandra Sokół


Aleksandra Sokół

 

Pani Ola to najlepszy przykład „człowieka z pasją” angażującego się całym sercem we wszystko co tylko robi. Z wodą związana jest od najmłodszych lat. Praca w charakterze instruktora pływania od zawsze była jej największym marzeniem. Świetna opiekunka, instruktorka, Pani manager naszej szkoły pływania a prywatnie od niedawna również mama. Oprócz pływania, Ola interesuje się żeglarstwem, windsurfingiem oraz ratownictwem wodnym. Ciekawi ją wszystko co tylko związanie jest z wodą. Uwielbiana przez swoich podopiecznych. Potrafiąca znaleźć wspólny język dosłownie z każdym. Ciepła, troskliwa i wyrozumiała. Na co dzień to właśnie tą Panią najczęściej słyszycie w słuchawkach swoich telefonów.

Ania Kostka


Ania Kostka

 

Jest instruktorką pływania z ogromnym doświadczeniem w pracy z dziećmi i to nawet z tymi najbardziej wymagającymi osobnikami . Sport od zawsze odgrywał w jej życiu bardzo ważną rolę a pływanie to zdecydowanie to na czym zna się najlepiej. Zajęcia zawsze prowadzi z pasją i zaangażowaniem. Ma mnóstwo entuzjazmu ale przede wszystkim uśmiech nigdy nie znika jej z twarzy. Ania jest również ratownikiem wodnym. Nie lubi kiedy zaczyna być nudno. Potrafi wykrzesać z podopiecznych każdą, nawet najmniejszą iskrę i skutecznie zmotywować do działania. Podczas prowadzonych zajęć bardzo ceni sobie dyscyplinę. Zaraża pasją i skutecznie przekonuje do pokonywania własnych słabości. Cierpliwa i wyrozumiała ale na pewno wymagająca.

Paweł Gdaniec


Paweł Gdaniec

 

Mgr edukacji wczesnoszkolnej, instruktor pływania, oligofreno oraz tyflosurdo pedagog.
Z najmłodszymi dziećmi pracuje już od ponad 10 lat. Charakterystyczna cecha Pawła to indywidualne podejście do swoich podopiecznych. Wiecznie uśmiechnięty, spokojny, głęboko wierzy, że obcowanie z wodą przynosi ogrom korzyści nie tylko dla ciała ale przede wszystkim dla ducha. Zajęcia prowadzi zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi, z którymi nie tylko lubi ale i potrafi świetnie współpracować. Od zawsze w pełni oddany i bardzo zaangażowany . Paweł jak nikt inny pomaga swoim podopiecznym pokonywać codzienne słabości i przekraczać granice swoich możliwości.

Marek Grzelak


Marek Grzelak

 

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, trener pływania II klasy z ogromnym doświadczeniem. Marek zajmuje się również treningiem personalnym a w razie potrzeby może zostać Waszym konsultantem żywieniowym. Pan ten zdecydowanie zasługuje na tytuł naszej „Oazy spokoju”, pełen cierpliwości i wyrozumiałości, nie tylko dla dzieci ale również dorosłych. Ma świetne podejście do osób w każdym wieku, niestraszne są mu grupy niemowlaków, grupy dziecięce, młodzieżowe jak również osoby dorosłe. Choć specjalizuje się w nauczaniu oraz doskonaleniu techniki pływania zajmuje się również rehabilitacją w wodzie i pracą z osobami niepełnosprawnym. Przez 6 lat, z sukcesami, pełnił funkcję wiceprezesa klubu pływackiego i triathlonowego.

Filip Dowgiało


Filip Dowgiało

 

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku , trener pływania, ratownik MSW. Od lat mocno związany ze sportem gdyż to on jest jego największą, życiową pasją. Jak sam mówi, z dziećmi pracuje tak długo jak tylko pamięta co widać w trakcie prowadzonych przez niego zajęć z nauki pływania. Jest osobą pogodną, uśmiechniętą, sumienną. Świetnie rozumie potrzeby naszych najmłodszych pływaków. Stawia jasne, konkretne cele i wspiera swoich podopiecznych w ich realizowaniu. Wspaniały człowiek, sportowiec, ceniony instruktor.